O sobie
- Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
- Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
- Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
- Barcelonie kibicuję od 2003
Statystyki
- Dni w serwisie 4335
- Liczba komentarzy 7603
- Polecenia 22441
Komentarze
3
@Blantozaur i to jest bardzo sensowny komentarz, trzeba dać mu szansę. Z naszej perspektywy na Mundialu może zagrać totalne dno, ważne, żeby u nas pasował i brylował
0
@Greenalley Tak się składa, że kobieca sekcja piłkarska to jedyna sekcja sportowa Barcelony, która na siebie zarabia, więc jak nikt inny zasługuje na podwyżki.
1
@July_6_BcN 100% zgody, dla mnie jest tak, że w końcu mogę z przyjemnością spacerować i jeździć na rowerze :) Uwielbiam takie temperatury!
2
No to raczej nic tu po nas :P
W ogóle tak myślę, że jak się uda tego Alvareza do nas ściągnąć, to nie powinniśmy w ogóle robić żadnych biznesów z Atletico przez kilka lat, co najwyżej podkradać ich cele transferowe (jeśli są też cenne dla nas) lub podbijać ich cenę, jak Perez zrobił to nam.
0
Ależ oni mają kompleks Barcelony. Jak nie to nie, chciałbym Alvareza, ale nie możemy się przed tymi gnojkami płaszczyć. A mam nadzieję, że przez kolejną dekadę też nic nie wygrają, a my wyeliminujemy ich z każdych rozgrywek.
142
Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/
114
Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.
94
Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.
78
Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...
Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.
77
Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.