O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 4335
  • Liczba komentarzy 7603
  • Polecenia 22441

Komentarze

3

@Blantozaur i to jest bardzo sensowny komentarz, trzeba dać mu szansę. Z naszej perspektywy na Mundialu może zagrać totalne dno, ważne, żeby u nas pasował i brylował

0

@Greenalley Tak się składa, że kobieca sekcja piłkarska to jedyna sekcja sportowa Barcelony, która na siebie zarabia, więc jak nikt inny zasługuje na podwyżki.

1

@July_6_BcN 100% zgody, dla mnie jest tak, że w końcu mogę z przyjemnością spacerować i jeździć na rowerze :) Uwielbiam takie temperatury!

2

No to raczej nic tu po nas :P

W ogóle tak myślę, że jak się uda tego Alvareza do nas ściągnąć, to nie powinniśmy w ogóle robić żadnych biznesów z Atletico przez kilka lat, co najwyżej podkradać ich cele transferowe (jeśli są też cenne dla nas) lub podbijać ich cenę, jak Perez zrobił to nam.

0

Ależ oni mają kompleks Barcelony. Jak nie to nie, chciałbym Alvareza, ale nie możemy się przed tymi gnojkami płaszczyć. A mam nadzieję, że przez kolejną dekadę też nic nie wygrają, a my wyeliminujemy ich z każdych rozgrywek.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

78

Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...

Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?